0546 260 28 81
Selçuklu Oto Kurtarma
Selçuklu Oto Kurtarma

Selçuklu Oto Kurtarma

Trafik yaşamımızın bir parçasıdır. Buna bağlantılı olarak trafikte yaşadığımız durumlarda yaşamımızın bir parçasıdır. Ve yolda yaya olarak da sürücü olarak da pek çok şey başımıza gelmektedir. Özellikle sürücü olarak başımıza gelenler; bazen yol durumlarından, bazen kendimizden, bazen hava şartlarından, bazen de aracımızdan dolaydır. Kendi hatalarımızdan başımıza gelen kazalar genelde trafik kurallarına uymadığımızdandır, hava durumundansa kar, fırtınalı buz vb… gibi yol durumlardandır. 

 

 

 


Oto Kurtarma Hizmeti, aracınız kaza yaptığında, veya kurtarma işlerimini gerektirecek bir durumda ise çekici veya vinç yardımı ile yapılan işlemdir. Önemli olan aracınızın bulunduğu durumda zarar görmeden kurtarılmasıdır. Size en iyi hizmeti sağlamak amacı ile alanında uzman profesyonel ekip ile hizmet vermekteyiz.

 


Oto kurtarma ;  meydana gelen kaza, arıza ve yaşanan bazı aksaklıklar durumunda araç ve sürücülerini trafikte içine düştükleri sıkıntılı durumdan kurtarmak amacıyla verilen hizmetlerdir. Oto kurtarma ve oto çekici hizmetleri herkesin yapabileceği bir iş olmadığını ve herkese güvenilemeyeceğini buradan belirtmek isteriz. 

 


Bu gibi durumlarda Oto Kurtarıcı Hizmetlerini 7 / 24 saat sorunsuz bir şekilde arayabilirsiniz.

 

 

İSTEKLERİNİZ İÇİN İLETİŞİME GECEBİLİRSİNİZ ...

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014